OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

24. aprila 2021 je na šolah potekalo šolsko tekmovanje iz matematike za Vegovo priznanje. Tekmovanja so se udeležili učenci od 2. do 9. razreda. Skupaj je tekmovalo 197 učencev (38 drugošolcev, 22 tretješolcev, 26 četrtošolcev, 39 petošolcev, 18 šestošolcev, 17 sedmošolcev, 22 osmošolcev in 15 devetošolcev.

Bronasto priznanje je osvojilo 64 učencev (12 drugošolcev, 8 tretješolcev, 8 četrtošolcev, 13 petošolcev, 6 šestošolcev, 5 sedmošolcev, 7osmošolcev in 5 devetošolcev.

Danes, 15. maja, je na naši šoli potekalo državno tekmovanje za zlato Vegovo priznanje. Nanj se je uvrstilo 6 učencev naše šole: Teja Verdenik iz 9. b, Jure Dren iz 7. c, Tobija Lesjak Gradič iz 6. a, Patrik Gorinšek iz 5.a ter Tara Turnšek in Matic Brečko iz 5. b razreda.

Za uvrstitev na državno tekmovanje jim iskreno čestitamo in se veselimo njihovih uspehov.

                                                                                                                                                                                                             Mentorice

OŠ FRANJA MALGAJA ŠENTJUR
Ulica skladateljev Ipavcev 2, 3230 Šentjur

Telefon: 03/ 746 3 800
ELEKTRONSKI NASLOV: tajnistvo@fmalgaja.si

 

Dostopnost